O nás

http://www.bigleaguekickball.com/about/ Soma online with next day shipping Společnost LUCO klima s.r.o. je dodavatelem průmyslového chlazení, klimatizačních systémů, tepelných čerpadel, vzduchotechniky a automatického řízení a ovládání za využití programovatelných automatů.

Novinky

FREMACH - Kondenzační odvlhčovací systém

order Soma WITHOUT SCRIPT 12.1.2015 Jedná se o rekonstrukci odvlhčovacího systému lakovací linky stávajícího VZT systému. 

 
více >>

TEPLÁRNA OTROKOVICE - Rozváděčové chlazení split

order soma with no prescription 6.11.2014 Jde o splitový nástřešní klimatizační systém racku o chladícím výkonu 1,5 kW. Chlazení bylo vyrobeno na základě specifického zadání uživatele.

 
více >>

PARZLICH - Temperační jednotka

http://www.bigleaguekickball.com/advertise/ Soma FREE SHIPPING ~ NO PRESCRIPTION REQUIRED FOR Soma 17.10.2014 Zprovozněna temperační jednotka TU – EH12 – WC10. Mechanicky se jedná o kompaktní systém umístěný na společném ocelovém rámu s nástěnným silovým a řídícím rozváděčem. Jednotka pracuje s přímým ohřevem vody případně chlazením v tlakově otevřeném cirkulačním okruhu.  

 
více >>
 1. <
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. ...
 11. >

Info LUCO 2019

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ online soma sale Úplný zákaz používání zařízení obsahující HCFC (R22)

Podle Nařízení č.2037/2000 Evropského parlamentu a Rady ze dne 29.6.2000 o látkách, které způsobují ztenčování ozónové vrstvy Země, platí od 1.1.2015 úplný zákaz používání zařízení obsahující HCFC. 

Nicméně pokud zařízení v pořádku funguje bez úniku chladiva a nutnosti jeho oprav může takto pracovat dále. Doba použití a provozu bude záviset na délce jeho životnosti. 

Naše zákazníky proto budeme na tuto skutečnost průběžně upozorňovat a budeme nabízet vhodná řešení tak aby se vyhnuli zbytečným sankcím ze strany kontrolních úřadů.