Vodou chlazený kondenzátor kompaktní

soma online overnight Je-li k dispozici v místě provozu věžová voda či jinak upravený centrální rozvod chladící vody s vyhovujícím průtokem a teplotou, nejlepším řešením konstrukce nízkoteplotního chlazení vody (teplota vody nižší než je centrální voda) je systém s vodou chlazeným kondenzátorem.

 

Výhody

Snadná doprava a rychlá instalace zařízení, vysoká účinnost, nízká energetická náročnost, snadná údržba, dlouhá životnost.

Základní parametry sytému:

  1. VZDUCHEM CHLAZENÝ KONDENZÁTOR - Deskový kondenzátor - malé rozměry, vysoká účinnost, snadná integrace na vodní rozvody (Swep, AlfaLaval) Trubkový kondenzátor - vyšší odolnost proti zanesení nečistotami, snadná údržba, menší náchylnost na poškození zámrazem (WTK, Onda).
  2. KOMPRESOROVÁ SESTAVA - preferované provedení kompresorů Scroll či Digital-Scroll (Copeland). Vysoká účinnost, malé zástavbové rozměry, bezúdržbový provoz.
  3. VÝPARNÍKOVÁ SESTAVA - preferované provedení je deskový výměník případně trubkový výměník pro speciální emulze (Swep, WTK, Onda).
  4. HYDROMODULY - preferované provedení odstředivých čerpadel (WILO, Grundfos).
  5. AKUMULAČNÍ NÁDRŽ - PPR (tepelně izolované pro nízkoteplotní aplikace). Velká flexibilta, speciální konstrukční řešení, snadná úprava, možnost výstavby v místě instalace, lehká, snadná doprava a manipulace.

Speciální kompaktní systém s vodou chlazeným kondenzátorem Vám vyřeší především problém s prostorem pro instalaci, bezpečný provoz, snadný přístup údržby a dlouhou životnost celého systému.

Pozn.: Na námi instalované zařízení zajistíme: 24 měsíční záruční lhůtu, pozáruční servis, revizi úniku chladiva včetně založení revizní knihy, periodické kontroly, rychlý servis...

Realizace