Vodou chlazený kondenzátor dělený

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ soma overnight delivery only Je-li k dispozici v místě provozu věžová voda či jinak upravený centrální rozvod chladící vody s vyhovujícím průtokem a teplotou, nejlepším řešením konstrukce nízkoteplotního chlazení vody (teplota vody nižší než je centrální chlazení) je systém s vodou chlazeným kondenzátorem.

buy soma with saturday delivery  

Výhody

http://www.bigleaguekickball.com/about/ Buy Soma No Prior Script Overnight Prostorové uzpůsobení, vysoká účinnost, nízká energetická náročnost, snadná údržba, dlouhá životnost.

Základní parametry sytému:

  1. VZDUCHEM CHLAZENÝ KONDENZÁTOR DĚLENÝ- Deskový kondenzátor - malé rozměry, vysoká účinnost, snadná integrace na vodní rozvody (Swep, AlfaLaval) Trubkový kondenzátor - vyšší odolnost proti zanesení nečistotami, snadná údržba, menší náchylnost na poškození zámrazem (WTK, Onda).
  2. KOMPRESOROVÁ SESTAVA ODDĚLENÁ- preferované provedení kompresorů Scroll či Digital-Scroll (Copeland). Vysoká účinnost, malé zástavbové rozměry, bezúdržbový provoz.
  3. VÝPARNÍKOVÁ SESTAVA ODDĚLENÁ- preferované provedení je deskový výměník případně trubkový výměník pro speciální emulze (Swep, WTK, Onda).
  4. HYDROMODULY - preferované provedení odstředivých čerpadel (WILO, Grundfos).
  5. AKUMULAČNÍ NÁDRŽ - PPR (tepelně izolované pro nízkoteplotní aplikace). Velká flexibilta, speciální konstrukční řešení, snadná úprava, možnost výstavby v místě instalace, lehká, snadná doprava a manipulace.

Speciální dělený systém s vodou chlazeným kondenzátorem Vám vyřeší nejen problém s prostorem, ale zajistí i bezpečný provoz, snadný přístup údržby a dlouhou životnost celého systému. Kompresorová jednotka, případně pouze výparníková s hydromodulem může být integrována v blízkosti technologie, případně přímo na výrobním stroji. Díky této konstrukci ubudou problémy s výstavbou vodní trasy a s tepelnými a tlakovými ztrátami na vodním vedení.

Pozn.: Na námi instalované zařízení zajistíme: 24 měsíční záruční lhůtu, pozáruční servis, revizi úniku chladiva včetně založení revizní knihy, periodické kontroly, rychlý servis...

Realizace