Vzduchem chlazený kondenzátor kompaktní

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ cheap discount online soma Zákaznická řešení chladičů vody se speciálními požadavky na snadné zprovoznění, mobility či minimalizaci zástavbových prostor.

accepted cod soma  

Výhody

Kompaktní zařízení umožňuje snadnou manipulaci, má menší zástavbové rozměry, snadno se integruje do technologií, možná redundance dalším či záložním zařízením, jednoduché uvedení do provozu, snadná obsluha.

Základní parametry sytému:

  1. VZDUCHEM CHLAZENÝ KONDENZÁTOR - industry provedení s velkou plochou pro chlazení velkých výkonů s dostatečnou výkonovou rezervou, snadnou údržbou lamel v provedení s horizontálním či vertikálním proudění vzduchu (Günter)
  2. KOMPRESOROVÁ SESTAVA - preferované provedení kompresorů Scroll či Digital-Scroll (Copeland). Vysoká účinnost, malé zástavbové rozměry, bezúdržbový provoz.
  3. VÝPARNÍKOVÁ SESTAVA - Deskový výměník, případně trubkový výměník pro speciální kapaliny (Swep, WTK, Onda).
  4. HYDROMODULY - preferované provedení odstředivých čerpadel (WILO, Grundfos).
  5. AKUMULAČNÍ NÁDRŽ - INTEGROVANÁ / EXTERNÍ - PPR (tepelně izolované pro nízkoteplotní aplikace). Velká flexibilta, speciální konstrukční řešení, snadná úprava, možnost výstavby v místě instalace, lehká, snadná doprava a manipulace.

Kompaktní jednotky řeší především problémy s nedostatkem místa a nároky na mobilitu zařízení. Díky sériovým konstrukčním prvkům mají nižší pořizovací náklady a velice snadno se integrují ke stávajícím technologiím.

Pozn.: Na námi instalované zařízení zajistíme: 24 měsíční záruční lhůtu, pozáruční servis, revizi úniku chladiva včetně založení revizní knihy, periodické kontroly, rychlý servis...

Realizace